T.S.T.A Wedstrijd van het jaar ‘09 ‘10 ‘12 & 2013  !
Home 16-17-18 augustus
2019


Klasse 2








Nr.

Deelnemer

Trekker

Trekkernaam

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Robin Bouwmeesters

Deutz 6005








Luuk ter Huurne

Ford 4000








Niek Kleijne Snuverink

Massey Ferguson 675








Wouter van Alstede

IHC 644








Chris ter Huurne

IHC 743 XL



































Klasse 3








Nr.

Deelnemer

Trekker

Trekkernaam

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Michel Leussink

John Deere 4430

Hitech Deere







Richard Tijhuis

Ford 8000







Roy Ter Haar

Ford 9600







Maik Vreman

Internationaal 1086

Inter Power







Remco Meerbeek

John Deere 4430







Tijhuis

Ford 8000

Rosco
















Klasse 4








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Andre Vink

Case mxm155








Wilco Stegeman

John Deere 2130
















































































Klasse 5








Nr.

Deelnemer

Trekker

Trekkernaam

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Laurens Lageschaar

John Deere 4440

Iowa's Puller







Martijn Mogezomp

Valtra S280

Resistance
























































































Klasse 8








Nr.

Deelnemer

Trekker

Trekkernaam

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Thijs ter Huurne

Deutz DX 85








Berend van Mast

Deutz DX 6.05








Mark Boksem

Fendt 600








Gerard Spijker

Landini 9500








Bart Ter Beeke

John Deere 2850








Bjorn Horck

John Deere 4020 turbo








Klasse 10








Nr.

Deelnemer

Trekker

Trekkernaam

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Patrick Engelbertink

Oliver 2255

Undertaker
















Klasse 12









Nr.

Deelnemer

Trekker

Trekkernaam

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Arjan Putman

Case agriking 970

Black Knight







Ties Bolder

IH 1246







Dennis Meddeler

John Deere 4430

Johnny







Robin Kempers

International 1086







Frank Mol

Fiat 1300

Elmollo







Geert Hans

John Deere 4440







Dennis vd Weert

Farmall 1256







Niek Zwart

John Deere 4230







Team houtje touwtje

Ford TW15







Onno Bruinink

John Deere 4230







Arjen Hans

John Deere 4430







ITPV








Nr.

Deelnemer

Trekker

Eigenaar

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Speed Spirit

Daf 1260

Raf Spiritus







Bloody Mary







Fordson

Daf 1160

Ronald van Tichem







Jerommeke 4

Wim van de Heijning







Jerommeke 5

Wim van de Heijning







Impala

Johannes Bloemhof







Kwak

Raf Spiritus







Black Danger

Daf 1160

REO Trucks







Kasper

Rover motor V12

Gerard Groenestein







El Torro

Deuts V12

Rien Menhere







Red Lady

Rolls Roye Griffon