T.S.T.A Wedstrijd van het jaar ‘09 ‘10 ‘12 & 2013  !
Home 18-19-20 augustus
2017


Klasse 3 sport tot 4500 kg max. 6 cil.








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Albert Edens

Groningen

Fiat 180-90




204,17

1


Robert Reuling

Nieuw Wehl

Ford 7910

100,00



198,82

2


Patrick Klein Gunnewiek

Lichtenvoorde

John Deere 4430

100,00

87,1


192,28

3


Maik Vreeman

Winterswijk

IHC 1086

100

92,28


187,1

4


Remco Meerbeek

Barchem

John Deere 4440

100

98,82


100

5


Richard Tijhuis

Noordijk

Ford 9600

100

104,17


0

6




















Klasse 4 pro stock tot 3400 kg 4 cil. T 6 cilinder zonder  T








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Jarno Brouwer

Voorst

Case MX155

60,00

60,34


120,34

1


Wilco Stegeman

Laren

John Deere 2130




0

2


Gebr. Slotboom

Neede

Zetor 10111




0

2











Klasse 5 pro stock tot 3600 kg 6 cil. T 8 cilinder zonder T








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Yellow Tunder Thobias Paus

Anholt

IHC

100

113,22


213,22

1


Dark Side of the moon

Aalten

John Deere

100

104,51


204,51

2


Team Resistance

Buurse

Valtra N260

100

100,84


200,84

3


Pleun de Bruin Green Efficiency

Groningen

John Deere

100

93,65


193,65

4


Christian Kaisers

Sonsbeck

Fendt 515

100

86,52


186,52

5


Destrictive Dear

Bremerhaven

John Deere 2920

90,95

85,43


176,38

6


Laurens Lageschaar

Ziewent

John Deere 4440

66,37

60,04


126,41

7


Jeroen Klein Gunnewiek

Barchem

John Deere 4440

100

15


115

8


Menke as moar lop

Schoonebeek

Ford




0

9


Team Obelix

Dedemsvaart

Zetor 14545




0

9


Klasse 7 hobby sport tot 4500 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Benedict Swedler

Duitsland

Ford9600

100

101,88


201,88

1


Patrick Peters


Fiat 900

100

93,48


193,48

2


Tobias Borkers

Duitsland

ICH 246

100

85,78


185,78

3


Kai van Hal

Duitland

Troubblemaker ICH 744

74,1

82,09


179,72

4


Alexander van Webbe

Duitsland

Running 844

97,74

81,98


156,19

5


Manuel ter Horts

Duitsland

844 XL

70,87

79,07


149,94

6


Julian Jansen

Duitsland

ICH 1055

75,38

71,51


146,89

7


Vivian Vennemon


Deutz 6206

91,46

0


91,46

8


Stephan Werman


Fiat 1000

72,82

0


72,82

9




















Klasse 10 pro stock en specials tot 5000 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats











Klasse 12 hobby sport tot 5500 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Dennis Meddeler

Noordijk

John Deere 4430

100

100,76


200,76

1


Dirk Meulman

Laren

International 1086

100

100,14


200,14

2


Joris Drieks

Vragender

IHC 1086

100

98,97


198,97

3


Bloemhoff/Wissink/Pil

Boekelo

Ford TW15

99,59

97,47


197,06

4


Geert Hans

Schoonebeek

John Deere

100

96,31


196,31

5


Michel Leussink

Buurse

Hitech Deere 4430

100

94,53


194,53

6


Gertjan Graven

Eibergen

IHC 1466

95,46

97,07


192,53

7


Dennis van der Weerd

Ijsselmuiden

International 1256

100

81,6


181,6

8


Arjan Hans

Schoonebeek

John Deere

85,97

89,27


175,24

9


Niels Tigelaar

Schoonebeek

John Deere 4230

96,31

78,78


175,09

10


Frank Mol

Schoonebeek

Fiat

69,35

78,14


147,49

11


Niels Bruggeman

Broekland

John Deere 6520

90,9

0


90,9

12


BUURSE Klasse 3.8









Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Ellen Boonstra

Buurse

IHC 844-S

93,75

93,78


187,53

1


Robin Bouwmeesters

Buurse

Deutz 6005

93,76

90,8


184,56

2


Christian ter Huurne

Buurse

IHC 644

90,73

83,2


173,93

3


Stijn Bruggert

Buurse

International 743

100

73,49


173,49

4


Gerard Spijker

Buurse

Landini 3800

89,38

77,03


166,41

5


Wouter van Alstede

Buurse

IHC 743

77,2

86,85


164,05

6


Thijs ter Huurne

Buurse

Deutz D55

91,86

50,26


142,12

7


Han Holters

Buurse

MF 1080

64,17

64,08


128,25

8


Robin Klein Rot

Buurse

IHC 844-S




0

9


Patrick Kamphuis

Buurse

International 844-S




0

9


Frank Steemers

Buurse

IHC 523




0

9


BUURSE  Klasse 5.5








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Berend van Mast

Buurse

Deutz-Fahr DX 6.05

100

100


200

1


Mark Boksem

Buurse

Fendt 611

93,99

100


193,99

2


Tom Bouwman

Buurse

IHC 1246

100

92,48


192,48

3


Thijs ter Huurne

Buurse

Deutz DX 85

100

88,98


188,98

4


Robin Klein Rot

Buurse

IHC 844-S

95,12

92,42


187,54

5


Margot van Dragt

Buurse

John Deere 3140

100

87,27


187,27

6


Patrick Kamphuis

Buurse

International 844-S

100

85,13


185,13

7


Danny Schroer

Buurse

John Deere 3140

93,1

90,1


183,2

8


Stijn Bruggert

Buurse

International 946

100

77,02


177,02

9


Bart ter Beeke

Buurse

John Deere 2850

95,31

63,91


159,22

10


Bjorn Horck

Buurse

John Deere 4020

68,04

78,91


146,95

11


Wouter ter Mors

Buurse

Case 845 XL

59,86

59,86


119,72

12


ITPV  3000



































































































ITPV 4000



































































































Old stock  1450








































































Old stock 1850