T.S.T.A Wedstrijd van het jaar ‘09 ‘10 ‘12 & 2013  !
Home 18-19-20 augustus
2017


Klasse 3 sport tot 4500 kg max. 6 cil.








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

3-6

Team Maassen

Isselburg

IHC3088

100,00

90,63


190,63

1

3-2

Roy ter Haar

Barchem

Ford 9600

100,00

89,43


189,43

2

3-1

Richard Tijhuis

Noordijk

Ford 8000

100,00

86,38


186,38

3

3-5

Patrick Klein Gunnewiek

Lichtenvoorde

John Deere 4430

97,52

79,91


177,43

4

3-3

Remco Meerbeek

Barchem

John Deere 4440




0

5

3-4

Roy ter Haar

Barchem

Ford 9600




0

5




















Klasse 4 pro stock tot 3400 kg 4 cil. T 6 cilinder zonder  T








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

4-5

Gebr. Slotboom

Noordijk

Zetor

100,00

95,31


195,31

1

4-3

Richard Luesink

Halle

Belarus 952

100

86,17


186,17

2

4-4

Wilco Stegemand

Laren

John Deere 2130

94,27

79,71


173,98

3

4-1

Henri Tuenter


4RUS




0

4

4-2

Roel Jansen


Belazerus 2




0

4




















Klasse 5 pro stock tot 3600 kg 6 cil. T 8 cilinder zonder T








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

5-10

Team Obbink/Grievink

Winterswijk

Red Rhino Volvo bm 810

100

106,52


206,52

1

5-1

Laurens Lageschaar

Ziewent

John Deere 4440

100

105,75


205,75

2

5-14

Paul Siebers

Kleve (D)

Yellow Tunder

100

101,15


201,15

3

5-9

Team Obelix

Dedemsvaart

Zetor Cristal

100

95,54


195,54

4

5-12

Reinier Sundermeijer

Voorst

Proud Eagle IHC 1455

110,85

83,14


193,99

5

5-4

Mayo Hols

Kleve (D)

Shocking Blue Ford 9000

100

64,69


164,69

6

5-2

Jeroen Klein Gunnewiek

Barchum

John Deere 4440

100

38,93


138,93

7

5-18

Team Maassen

Isselburg

IHC3088

100



100

8

5-19

Dark Side of the moon

Aalten

John Deere 4455

100



100

8

5-17

Erwin Menke

Schoonebeek

Ford 8630

78,86



78,86

10

5-3

Bart van Engelen

Superman

Ford 9000




0

11

5-5

Michel Reuvekamp

Dangerous Green

Deutz 13006




0

11

5-6

Pascal Schmidt

Ushi

IHC 1055




0

11

5-7

Gebr. van Mourik

Freek

IHC 1066




0

11

5-8

Pleun de Bruin

Green Efficiency

John Deere 6210R




0

11

5-11

Tobias Köhlen

Sonsbeck(D)

Meisterjäger Fendt 824




0

11

5-13

Team Hakkert

Laren

Forgotten boy IHC 1455




0

11

5-15







0

11

5-16

Mario Nickesen

Kranenburg (D)

Red Buster




0

11




















Klasse 7 hobby sport tot 4500 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

7-3

Tobias Borkes

Anholt (D)

IHC 1046

97,71

100


197,71

1

7-1

Pascal Putman

Halle

Valmet 655-4

84,44

85,13


169,57

2

7-2

Kai van Hal

Anholt (D)

IHC 744




0

3

7-4

Evert van Roekel

Yellow fever

Ford 8700




0

3

7-5

Albert Edens


Fiat 180-90




0

3

7-6

Team Maassen

Isselburg

IHC3088




0

3




















Klasse 10 pro stock en specials tot 5000 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

10-3

Team Kleve

Kleve (D)

Yellow Beast

76,24

86,69


162,93

1

10-5

Björn Schutte


Oliver

100



100

2

10-1

Josef Siebers

Sonsbeck(D)

Old Jim MF 1775




0

3

10-2

Alois Siebers

Sonsbeck(D)

Life Power MF 2805




0

3

10-4

Kaja Goudswaard

Megchelen (D)

Ford TW 10




0

3


Klasse 12 hobby sport tot 5500 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

12-7

Geert Hans

Schoonebeek

John Deere 4440

100

102,55


202,55

1

12-4

Robin Kempers

Markelo

International 1086

100

101,42


201,42

2

12-1

Bloemhoff Wissink

Boekelo

Ford 8100

100

89,24


189,24

3

12-5

Dennis Meddeler

Neede

John Deere 4430

100

83,19


183,19

4

12-3

Michel Leussink

Buurse

John Deere Hitech Deere

100

82,53


182,53

5

12-6

Frank Mol

Schoonebeek

Fiat 1300 EL Mollo

100

72,59


172,59

6

12-2

Mark Vreman

Winterswijk

MF 1100

87,55



87,55

7











BUURSE Klasse 2

Tot 2600 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

2-2

Gerard Spijker

Buurse

MF 1080

100

99,79


199,79

1

2-5

Leon Heuzels

Buurse

Deutz D 5006

100

96,8


196,8

2

2-7

John ter Heegde

Buurse

Ford 5000

95,96

100,3


196,26

3

2-1

Stijn Bruggert

Buurse

International 743

100

83,08


183,08

4

2-8

Ruben Boomkamp

Buurse

international 844-S

97,18

81,35


178,53

5

2-6

Thijs ter Huurne

Buurse

Deutz D55

94,4

74


168,4

6

2-3

Chris ter Huurne

Buurse

International 743




0

7

2-4

Wouter van Alstede

Buurse

International 644




0

7




















BUURSE Klasse 8

Tot 5500 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

8-5

Nisse Wissink

Buurse

Ford 6810

100

98,35


198,35

1

8-6

Bart ter Beeke

Buurse

John Deere 2850

97,82

98,85


196,67

2

8-12

Richard Hummelink

Buurse

Claas Axos 340

98,57

97,39


195,96

3

8-1

Danny Schroer

Buurse

John Deere 3140

99,21

93,54


192,75

4

8-9

Robin Bouwmeesters

Buurse

Ford 8100

98,13

90,65


188,78

5

8-8

Mark Boksem

Buurse

Fendt 611

98,94

87,61


186,55

6

8-2

Marjan Meijer

Buurse

Case 845 XL

100

85,59


185,59

7

8-3

Anneloes ten Hagen

Buurse

New Holland 8340

91,57

79,63


171,2

8

8-7

Stef Klein Rot

Buurse

Farmall 756

87,73

80,7


168,43

9

8-10

René Horck

Buurse

John Deere 4020

85,91

80,81


166,72

10

8-4

Berend van Mast

Buurse

Deutz-Fahr DX 6.05 SE

100



100

11

8-11

Martijn Leussink

Buurse

MF 3085




0

12

8-13







0

12