T.S.T.A Wedstrijd van het jaar ‘09 ‘10 ‘12 & 2013  !
Home 18-19-20 augustus
2017


Klasse 1 standaard tot 2600 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

1-1

Pascal Putman

Halle

David Brown 995

95,54

91,14


186,68

1

1-21

Rik Noordkamp

Overdinkel

IHC 733

95,12

89,02


184,14

2

1-4

Arjan Kroeze

Deurningen

Landini 6500

95,54

88,26


183,8

3

1-12

Richard Smalbrugge

Hoge Hexel

Ford 4000

96,63

85,81


182,44

4

1-9

Dinand Bruggert

Enschede

Ford 3910

94,41

87,52


181,93

5

1-20

Vivienne Venemann

Rees

Deutz 6206

90,56

90,94


181,5

6

1-6

Milan Aarnink

Kotten

IHC 523

98,15

81,65


179,8

7

1-7

Marlies Mogezomp

Buurse

Mc Cormick 624

98,02

79,83


177,85

8

1-13

Gerwin Vowinkel

Hoge Hexel

IHC 633

90,66

79,2


169,86

9

1-16

Koen Beskers

Winterswijk

Fiat 600

92,49

64,45


156,94

10

1-5

Rick te Nijenhuis

Deurningen

Deutz D5505

89,82



89,82

11

1-11

Wilfried Leideman

Daarle

IHC 633

89,11



89,11

12

1-18

Tobias Borkes

Isselburg

IHC 633

81,95



81,95

13

1-14

Raymond Loos

Losser

Ford Super Major

79,83



79,83

14
























































Klasse 2 standaard tot 3800 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

2-20

Thijs Loman

Lochem

Fendt 108

100

88


188

1

2-12

Gerard Spijker

Buurse

MF 1080

99,15

86,28


185,43

2

2-6

Raymond Worsink

Markelo

IHC 844-S

92,75

88,96


181,71

3

2-24

Vivienne Venemann

Issum

IHC 844

92,22

88,37


180,59

4

2-11

Luuk Roesthuis

Agelo

Renault 75-32TX

91,3

88,18


179,48

5

2-16

Bas Elferink

Losser

Deutz Agrotron 4.07

91,76

87,25


179,01

6

2-14

Gerhard Simmelink

Aalten

IHC 844-S

90,33

87,56


177,89

7

2-15

Luuk Simmelink

Aalten

IHC 844-SB

90,78

85,3


176,08

8

2-18

Robin Bollen

Winterswijk

Same Saturno 80

91,5

78,38


169,88

9

2-3

Jos Meekes

Groenlo

IHC 824

92,13

76,2


168,33

10

2-1

Gerrit Mulderije

Hengevelde

IHC 844-S

90,14



90,14

11

2-22

Robin Bouwmeesters

Buurse

Deutz D6005

89,48



89,48

12

2-7

Lars Krijgsman

Markelo

IHC 844-S

89,41



89,41

13

2-27

Koen Japink

Enschede

John Deere 1640

89,11



89,11

14

2-9

Jordi Renes

Markelo

Fendt 105S

88,9



88,9

15

2-2

Gert Wissink

Enschede

Renault 781

88,81



88,81

16

2-8

Raymond Schreibeld

Markelo

IHC 844-S

88,62



88,62

17

2-5

Sven Kuie

Glane

Deutz 7206

87,9



87,9

18

2-13

Larens Krabbe

Enschede

Same Explorer 65

87,38



87,38

19

2-19

Gerco Pil

Boekelo

John Deere 3020

86,91



86,91

20

2-25

Bart ter Beeke

Enschede

Steyer 760

86,64



86,64

21

2-23

Patrick Hübers

Isselburg

IHC 744

86,05



86,05

22

2-4

Tom ten Vregelaar

Enschede

Landini 7500

81,32



81,32

23

2-28

Gertjan Jeursen

Haarlo

Renault 651

79,39



79,39

24

2-10

Patrick Kamphuis

Buurse

IHC 844

72,06



72,06

25

2-29

Mike Bollen

Winterswijk

Same Corsaro 70

67,47



67,47

26











Klasse 3 sport tot 4500 kg max. 6 cil.








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

3-3

Frits Enserink

Laren

IHC 1066

100

89,54


189,54

1

3-1

Obbink Grievink

Meddo

Volvo 810

100

82,18


182,18

2

3-4

Roy ter Haar

Barchem

Ford9600

100

77,53


177,53

3

3-2

Martijn Reef

Hengelo

Ford 9700

88,72

66,73


155,45

4

3-5

Theo Veehof


Deutz 13006

75,6

73,61


149,21

5











Klasse 4 pro stock tot 3400 kg 4 cil. T 6 cil zonder T








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

4-2

Henri Tuenter

Terborg

Belarus 952

100

100


200

1





























Klasse 5 pro stock tot 3600 kg 6 cil. T 8 cilinder zonder T








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

5-3

Paul Siebers

Kleve

Yellow Thunder

100

100

77,78

277,78

1

5-7

Christiann Keisers

Sonsbeck

Fendt 930 Giftzwerk

100

100

17,04

217,04

2

5-12

Forgotten Boy

Voorst

IHC 955

100

98,04


198,04

3

5-1

Laurens Lageschaar

Ziewent

John Deere

100

85,76


185,76

4

5-8

Team Obelix

Dedemsvaart

Zetor

100

79,89


179,89

5

5-2

Mario Nikesen

Kleve

IHC 946 Red Buster

89,03

71,18


160,21

6

5-9

Jeroen klein Gunnewiek

Lochem

John Deere

82,86

71,8


154,66

7
























































Klasse 6 standaard tot 4500 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

6-3

Bram Mengrink

Haarlo

Ford Major


100

88,76

188,76

1

6-19

Niels Abbink

Ziewent

IHC 1046


94,05

89,88

183,93

2

6-23

Inter team Neede

Neede

John Deere 3020


93,22

89,75

182,97

3

6-5

Thijs Lageschaar

Ziewent

John Deere 2140


93,67

88,43

182,1

4

6-15

Arnoud Hammink

Hoge Hexel

IHC 844-S


92,09

89,68

181,77

5

6-28

Heinz de Rooy

Isselburg

IHC 1046


92,6

88,85

181,45

6

6-10

Tim Goering

Haaksbergen

Deutz Agrotron 100


91,64

88,04

179,68

7

6-22

Marcel Beltman

Rijssen

IHC 844-S


93,07

84,96

178,03

8

6-9

Jan Willem Altena

Goor

IHC 1046


92,53

84,61

177,14

9

6-6

Tom ten Vergert

Enschede

Landini 9500


89,86

84,25

174,11

10

6-4

Dinant ten Arve

Ruurlo

Fiat 1000 DT


89,81


89,81

11

6-8

Victor Scholman

Markelo

IHC 845XL


89,1


89,1

12

6-26

Michel Bulthuis

Losser

Ford 5610


88,87


88,87

13

6-16

Laurens Krabbe

Enschede

Same Explorer 65


88,78


88,78

14

6-29

Jasper Eenink

Wolfsveen

MF 3075


88,63


88,63

15

6-11

Fim Schilderink

Rossum

Kubota M108S


84,34


84,34

16

6-14

Robin Kempers

Markelo

Deutz 8006


83,5


83,5

17

6-20

Ruben Olde Heuvel

Overdinkel

IHC 844-S


81,37


81,37

18

6-1

Leon Manders

Berghem

Deutz 8006


80,98


80,98

19

6-2

Stan Manders

Berghem

Deutz 8006


80,49


80,49

20

6-7

Lars Engbers

Glane

Deutz 7206


80,45


80,45

21

6-27

Stan Manders

Berghem

Deutz


75,79


75,79

22

6-24

Roy Rupert

Rietmolen

Deutz 8006


70,98


70,98

23















































Klasse 7 hobby sport tot 4500 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

7-2

Pascal Putman

Halle

Valmet 655-4

100

100


200

1

7-1

Vincent Alferink

Groesbeek

IHC 955

85,81



85,81

2




















Klasse 8 standaard tot 5500 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

8-15

Ronald Veldkamp

Hoge Hexel

Fendt 310

100

83,54


183,54

1

8-17

Frank Höfkes

Winterswijk

IHC 1246

100

83,45


183,45

2

8-14

Robert Olde Heuvel

Overdinkel

IHC 1256

100

81,65


181,65

3

7

Jurgen Huurdeman

Groenlo

IHC 1246

100

78,22


178,22

4

8-8

Emiel Gottemaker

Hoge Hexel

Case 1056

100

75,56


175,56

5

8-4

Daan Gootjes

Markelo

John Deere 4040

90,18

82,64


172,82

6

8-19

Nick Vennegoor

Oldenzaal

IHC 955

90,36

82,21


172,57

7

8-13

Raymond Loos

Losser

IHC 956XL

96,85

72,6


169,45

8

8-20

Rik Teutelink

Losser

IHC 956

90,61

74,94


165,55

9

8-11

Edwin Smalbrugge

Hoge Hexel

Case 1056XL

94,16



94,16

10

8-18

Wilco Schottink

Gelselaar

IHC 1246

89,7



89,7

11

8-2

Ronny Franke

Lonneker

John Deere 6400

89,22



89,22

12

8-12

Robert Timmerij

Neede

John Deere 3640

88,69



88,69

13

8-10

Tom Stegers

Beltrum

IHC 856XL

88,15



88,15

14

8-5

Walter Bretveld

Ruurlo

Fendt 312LSA

88,04



88,04

15

8-1

Jochem Bruggink

Halle

Fendt 614LS

87,7



87,7

16

8-21

Geert Roesthuis

Rossum

John Deere 3040

87,39



87,39

17

8-16

Marcel Beltman

Rijssen

IHC 844-S

87,27



87,27

18

8-22

Sven Langendoen

Vragender

IHC 955

69,55



69,55

19

8-3

Daan Gootjes

Markelo

IHC 845XL

53,94



53,94

20











Klasse 9 standaard tot 7000 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

9-12

Michel Gottemaker

Hoge Hexel

Case 1056

100

93,83


193,83

1

9-22

Mark Elferink

Losser

IHC 1255

100

90,73


190,73

2

9-13

Roy Egberink

Losser

Case MX135

100

90,65


190,65

3

9-8

Hans Niemeijer

Losser

Ford 7740

100

90,62


190,62

4

9-5

Marc Lageschaar

Ziewent

John Deere 4440

100

90,09


190,09

5

9-2

Jeroen Looijen

Groesbeek

IHC 1455

100

89,16


189,16

6

9-21

Maaikel Raben

Meddo

IHC 1086

100

89,1


189,1

7

9-6

Remco Kok

Zelhem

New Holland TM130

100

88,85


188,85

8

9-18

Jordy Bosch

Hellendoorn

Case 1255XL

100

88,25


188,25

9

9-25

Rowdy Versteeg

Enschede

MF 6465

100

88,18


188,18

10

9-28

Kay van Hal


PUMA X

100

87,37


187,37

11

9-16

Jan Willem Hebbink

Halle

Schluter Super1500 tvl

100

81,9


181,9

12

9-19

Richard Kreunen

Geesteren

Deutz DX 160

100



100

13

9-23

Ruben Lansink

Lemselo

Ford 8630

93,85



93,85

14

9-4

Matthijs Kelder

Hellendoorn

IHC 1455

93,27



93,27

15

9-15

Robin Eggink

Neede

MF 6290

92,01



92,01

16

9-26

Wouter Bos

Gelselaar

New Holland 170

91,29



91,29

17

9-20

Arjan Tragter

Geesteren

Deutz 13006

90,89



90,89

18

9-9

Thijs Vruwink

Haaksbergen

Case 1455

90,28



90,28

19

9-14

Stef Holtkamp

Losser

Landini Legend 165

90,22



90,22

20

9-7

Raymond Koop

De Lutte

IHC 1255

88



88

21

9-27

Tobias Borges


PUMA X

87,37



87,37

22

9-24

Daniel Wijlens

Haaksbergen

MF 6270

87,1



87,1

23

9-3

Thijs Kemerink

Saasveld

Deutz DX 6.61

86,48



86,48

24

9-17

Bram Japink

Enschede

Case 5120

85,37



85,37

25

9-1

Thijs Leenders

Groesbeek

IHC 1455

83,53



83,53

26











Klasse 10 pro stock en specials tot 5000 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

10-3


Sonsbeck

MF old Jim

100

100


200

1

10-2


Sonsbeck

MF life Power

88,31

90,56


178,87

2

10-1

Paul Siebers


Yellow Beast

59,31

73,03


132,34

3




















Klasse 11 standaard tot 9000 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

11-7

Luck uit het Broek

De Lutte

Deutz 150

100

76,28


176,28

1

11-12

Roy Burink

Agelo

Ford TW25

100

73,55


173,55

2

11-9

Herbert Hannink

Deurningen

Ford TW35

100

70,44


170,44

3

11-14

Jan Willem Meerdink

Bredevoort

Deutz Allis

100

69,59


169,59

4

11-17

Stefen de Rooy

Isselburg

Case Puma 210

100

52,46


152,46

5

11-8

Jeroen Heesink

Nutter

Claas Arez 806R2

95,33

57,11


152,44

6

11-6

S. Wilke

Enschede

New Holland T6020

100

49,33


149,33

7

11-11

Marvin oude Egbrink

Losser

Claas Arez 806R2

90,16

54,96


145,12

8

11-4

Joucke Nijland

Deurningen

Fendt 614

94,11



94,11

9

11-20

Dirk Arkink

Nutter

MF 7465

91,78



91,78

10

11-15

John Bakhuis

Daarle

IHC 1455

88,9



88,9

11

11-19

Luuk Spit

De Lutte

New Holland 8870A

71,97



71,97

12

11-2

Jurgen Slaghekke

Haaksbergen

MF 7485

69,84



69,84

13

11-10

Marjan Meijer

Buurse

Oliver 2255

62,44

0


62,44

14











Klasse 12 hobby sport tot 5500 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

12-10

Geert Hans

Schoonebeek

John Deere 4440

100

88,39


188,39

1

12-4

Danny Schroer

Buurse

John Deerde 4430

100

84,15


184,15

2

12-1

Richard Luesink

Halle

Belarus BX 100

92,71

90,91


183,62

3

12-2

Bloemhof Wissink

Boekelo

Ford TW15

100

83,21


183,21

4

12-6

Dennis Meddeler

Neede

John Deere 4430

100

82,71


182,71

5

12-12

Marcel Markvoort

Brucht

Ford 8000

100

82,39


182,39

6

12-5

Dirk Meuleman

Laren

IHC1086

100

82,34


182,34

7

12-11

Frank Mol

Schoonebeek

Fiat 1300

91,59

71,08


162,67

8

12-7

Mark Grievink

Meddo

Volvo 810

82,69

79,96


162,65

9











Klasse 13 standaard tot 11000 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

13-5

Gijs Regterschot

Haaksbergen

Ford 8870

100

82,29


182,29

1

13-7

TT Penningskotten

Losser

John Deere 6210R

100

79,08


179,08

2

13-10

Hans Enneman

Laren

Case Puma 180

100

74,64


174,64

3

13-6

Bas Wilbers

Aagelo

New Holland 8870A

100

72,15


172,15

4

13-9

Mathijs Volker

De Lutte

Puma 210

81,74

90,22


171,96

5

13-8

Tom Breukers

Deurningen

Puma 210

90,3

71,86


162,16

6

13-1

Luuk Spit

De Lutte

New Holland 8870A

87,95

72,42


160,37

7

13-4

Mark Mulderije

Markelo

New Holland T7.270

87,46

70,7


158,16

8

13-3

Mathijs Volker

De Lutte

Puma 210

88,64

68,43


157,07

9

13-2

Berend Scheper

De Lutte

Case Puma 210

89,26

56,22


145,48

10











Klasse 14 Standaard tott 13000 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

14-5

Luuk Wielens

Rietmolen

Fendt 924

100

100


200

1

14-9

Bouike Nijland

Deurningen

Fendt 926

89,83

100


189,83

2

14-4

Glenn de Witte

Hengevelde

Fendt 933

95,57

92,59


188,16

3

14-6

Pascal Krusen

Isselburg

Case Puma 215

85,37

88,7


174,07

4

14-10

Mark Mulderije

Markelo

New Holland T7.270

86,66

78,06


164,72

5

14-8

Vincent Oude Lashof

Rossum

New Holland 8050

91,32

70,17


161,49

6