T.S.T.A Wedstrijd van het jaar ‘09 ‘10 ‘12 & 2013  !
Home 18-19-20 augustus
2017


Klasse 1 standaard tot 2600 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Pascal Putman

Halle

David Brown 995

100

102,63


202,63

1


Lukas Hoevels

Salzbergen(D)

Deutz 6206

100

101,6


201,6

2


Richard Smalbrugge

Hoge Hexel

Ford 4000

100

97,74


197,74

3


Jorrit Onis

Borculo

Landini 6500

97,25

100,24


197,49

4


Niek Stokin

Wierden

Fiat 640

98,26

93,06


191,32

5


Bertie Tolkamp

Alstätte(D)

Fiat 600

98,41

92,24


190,65

6


Benjamin Klein

Winterswijk

Ford 4000

96,82

92,17


188,99

7


Rick te Nijenhuis

Deurningen

Deutz D5505

96,65

91,1


187,75

8


Milan Aarnink

Winterswijk

IHC 523

97,66

88,4


186,06

9


Arjan Kroeze

Deurningen

Landini 6500

97,27

87,29


184,56

10


Raymond Loos

Losser

Fordson Super Major

97,82

83,95


181,77

11


Gerwin Vowinkel

Hoge Hexel

International 633

95,97



95,97

12


Marcel Bevers

Losser

MF 133

94,81



94,81

13


Willie Wortel

Daarle

International 633

94,02



94,02

14


Nisse Wissink

Buurse

Ford 3910

93,75



93,75

15


Rudi Stokvis

Wierden

Ford 4600

93,4



93,4

16


Marlies Mogezomp

Buurse

IHC 624

92,93



92,93

17


Sander Platenkamp

Deurningen

International 633

74,59



74,59

18


Benjamin Van den Berg

Notter

International 633

72,07



72,07

19


Thijs van Wijchen

Berghem

Lamborgini 735

70,54



70,54

20


Pieter van Keijsteren

Berghem

Deutz

69,21



69,21

21


Vincent Alferink

Groesbeek

IHC 733

68,88



68,88

22


Pieter Wiegman

Deursen

IHC 533

67,96



67,96

23


Harriëtte Polhoud

Harderwijk

Deutz D55




0

24


Christian Lansink

Deurningen

Deutz D50




0

24











Klasse 2 standaard tot 3800 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Fons Klein

Winterswijk

Ford 6600

100

87,68


187,68

1


Gerard Simmelink

Aalten

IHC 844-S

100

87,34


187,34

2


Thijs Loman

Lochem

Fendt 106 SL

100

87,05


187,05

3


Lukas Höper

Alstätte(D)

Fendt 105

100

86,68


186,68

4


Köning Haank

Wehl

International 844

99,88

86,46


186,34

5


Walter Bretveld

Borculo

Fendt 305 LS

100

85,64


185,64

6


Jorge Krijt

Wijhe

Same Leopard

98,81

86,58


185,39

7


Kevin Kloosterman

Hoge Hexel

International 724

97

86,76


183,76

8


Stijn Bruggert

Buurse

International 743

96,74

85,03


181,77

9


Hendrik Prinz

Alstätte(D)

Deutz 6806

96,97

78,82


175,79

10


Niek Teggeler

Weerselo

Deutz 6206

96,42



96,42

11


Anika Teiben

Emsburen(D)

Deutz 6006

95,97



95,97

12


Lucas ten Hagen

Winterswijk

Case-IH 745 XL

95,52



95,52

11


Herbert Nijland

Holten

MF 185

95,38



95,38

12


Johnny Hellwich

Den Ham

Fendt 104 LS

95,27



95,27

13


Maikel Kamphuis

Losser

International 824

95,26



95,26

14


Luuk Simmelink

Aalten

IHC 844-SB

94,96



94,96

15


Mathijs Koek

Losser

Deutz 6206

94,93



94,93

16


Dennis Luiten

Winterswijk

Deutz 7206

94,87



94,87

17


Wiljan Geertsma

Hoge Hexel

John Deere 2250

94,43



94,43

18


Herman Hans

Schoonebeek

Nuffield

93,96



93,96

19


Jos Meekes

Groenlo

International 824

93,63



93,63

20


Raymond Worsink

Markelo

IHC 844-S

93,56



93,56

21


Robin Bollen

Winterswijk

Same Saturno 80

93,05



93,05

22


Gijs Meekes

Groenlo

International 844-S

91,74



91,74

23


Wouter van Alsteede

Buurse

IHC 644

84,4



84,4

24


Wicher Leideman

Daarle

International 633

79,34



79,34

25


Chris ter Huurne

Buurse

IHC 743

75,34



75,34

26


Gerben Westerink

Hoge Hexel

International 824




0

27


Roy Manders

Berghem

Deutz 8006




0

27


Klasse 3 sport tot 4500 kg max. 6 cil.








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Richard Tijhuis

Noordijk

Ford 9600

100

99,67


199,67

1


Remco Meerbeek

Barchem

John Deere 4440

96,97

94,36


191,33

2


Maik Vreeman

Winterswijk

IHC 1086

100

90,82


190,82

3


Patrick Klein Gunnewiek

Lichtenvoorde

John Deere 4430

91,96

82,67


174,63

4


Robert Reuling

Nieuw Wehl

Ford 7910




0

5


Red Exceptation

Laren

IHC 1066




0

5











Klasse 4 pro stock tot 3400 kg 4 cil. T 6 cil zonder T








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Gebr. Slotboom

Neede

Zetor 10111

100

100


200

1


Wilco Stegeman

Laren

John Deere 2130




0



Jelle van Rijt


Valtra N150




0



Richard Luesink

Halle

Belarus 952




0



Klasse 5 pro stock tot 3600 kg 6 cil. T 8 cilinder zonder T








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Red Rhino Obbink/Grievink

Winsterswijk

Volvo 810

100

102,54


202,54

1


De Freek

de Glind

IHC 1066

100

97,45


197,45

2


Henri Tuenter

Terborg

Belarus

100

88,99


188,99

3


Team Resistance

Buurse

Valtra N260

100

82,16


182,16

4


Yellow Tunder

Kleve

Farmhall

100

81,62


181,62

5


Laurens Lageschaar

Ziewent

John Deere 4440

100

49


149

6


Menke as moar lop

Schoonebeek

Ford




0

7


Team Obelix

Dedemsvaart

Zetor 14545




0

7


Jeroen Klein Gunnewiek

Barchem

John Deere 4440




0

7


Team Belazerus Roel Janssen

Ysselsteyn

Belarus




0

7











Klasse 6 standaard tot 4500 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Hendry Bronsvoort

Winterswijk

Deutz 9006

100

101,86


201,86

1


Celeste Klein Wentink

Halle

IHC 856 XL

99,43

96,15


195,58

2


Tom Stegers

Beltrum

Case-IH 856XL

100

95,42


195,42

3


Niels Abbink

Ziewent

IHC 1046

100

94,88


194,88

4


Henrie ter Keur

Enter

IHC 844-S

98,07

96,8


194,87

5


Ruud Geerts

Neede

IHC 1046

98,21

95,54


193,75

6


Thijs Lageschaar

Ziewent

John Deere 2140

99,06

94,64


193,7

7


Rick van Straaten

Wehl

International 844

97,48

90,76


188,24

8


Thijs Leferink

Losser

International 1046

96,08

91,68


187,76

9


Taco Klein Willink

Gelselaar

John Deere 2140

97,13

86,13


183,26

10


Patrick Wolswijk

Wehl

Fendt 610 S

96,06



96,06

11


Tom Lucassen

Kilder

Fendt 307 LS

95,78



95,78

12


Thijs ter Huurne

Buurse

Deutz DX85

94,82



94,82

11


Sven Langendoen

Vragender

IHC 844-S

93,6



93,6

12


Luuk Klein Goldewijk

Ziewent

IHC 1055

93,43



93,43

13


Patrick Kamphuis

Buurse

International 844-S

92,67



92,67

14


Tim Goering

Haaksbergen

Deutz Agrotron 100

92,53



92,53

15


Kevin Stokerink

Ruurlo

IHC 844-S

92,48



92,48

16


Marcel Beltman

Rijssen

IHC 844-S

92,33



92,33

17


Herbert Nijland

Holten

MF 185

92,22



92,22

18


Rudy Stoelhorst

Markelo

IHC 844

91,51



91,51

19


Thomas Aveskamp

Losser

IHC 946

91,46



91,46

20


Remco Nijland

Overdinkel

International 844-S

91,04



91,04

21


Maurice Welpelo

Overdinkel

Ford 5610

90,48



90,48

22


Ronald Worsink

Markelo

IHC 844-S

83,89



83,89

23


Timon Schurink

Groenlo

Valmet 868

81,98



81,98

24


Roy Manders

Berghem

Deutz 8006

80,08



80,08

25


Casper Hulshof

Beltrum

MF 3050

75,61



75,61

26


Rik ter Heegde

Enschede

New Holland ts110

75,24



75,24

27


Klasse 7 hobby sport tot 4500 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Raimond Luesink

Zelhem

Belarus 952

100

85,14


185,14

1


Pascal Putman

Halle

David Brown 995

100

83,02


183,02

2











Klasse 8 standaard tot 5500 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Mike Klein Willink

Gelselaar

Fiat 1000 DT

100

100


200

1


Jochem Bruggink

Halle

Fendt 720

100

79,5


179,5

2


Jurgen Huurdeman

Groenlo

International 1246

100

78,93


178,93

3


Frank Höfkes

Winterswijk

IHC 1246

100

78,85


178,85

4


Simone Seip

Schoonebeek

IHC 1466

100

78,03


178,03

6


Raymond Schreibeld

Markelo

Case-IH 1056XL

100

78,2


178,2

5


Geert Roesthuis

Rossum

John Deere 3040

100

77,3


177,3

7


Mike Bollen

Winterswijk

Ford 8700

100

76,2


176,2

8


Marcel Beltman

Rijssen

IHC 844-S

100

75,07


175,07

9


Thijs Vruwink

Haaksbergen

IHC 1246

100

74


174

10


Marc Lageschaar

Ziewent

John Deere 4440

100

68,69


168,69

11


Germs

Schoonebeek

IHC 1455

100

68,63


168,63

12


Thomas Bloemenkamp

Holten

Renault 103.12 TX

100

64,24


164,24

13


Bernhard Teunissen

Wehl

Ford 9600

99,79



99,79

14


Rik Markvoort

Markelo

John Deere 3350

99,45



99,45

15


Femke Stegers

Beltrum

Case 1056 XL

98,92



98,92

16


Jaap Gootjes

Markelo

John Deere 4440

98,88



98,88

17


Christof Oining

Gronau-Epe

John Deere 6400

96,66



96,66

18


Mark Boksem

Buurse

Fendt 611

96,65



96,65

19


Daan Gootjes

Markelo

John Deere 4040

96,43



96,43

20


Leon Bomers

Ziewent

IHC 1246

96,28



96,28

20


Dinant ter Arve

Ruurlo

Deutz-Fahr DX 4.61

96,27



96,27

21


Raymond Loos

Losser

Fiat 1300 Super

95,46



95,46

22


Jan Bruggert

Enschede

Ford 6810

95,38



95,38

23


Anoek Scholthof

Losser

Ford 7740

94,62



94,62

24


Nick Vennegoor

Weerselo

Ford 7840 SLE

90,59



90,59

25


Stefan Welpelo

Overdinkel

Ursus Bizon 408

87,09



87,09

26


Danny schroer

Buurse

John Deere 3140

86,57



86,57

27


Koen Besker

Winterswijk

Fiat 1300

86,42



86,42

28


Bart Slijkhuis

Neede

Deutz-Fahr DX 6.30

81,51



81,51

29


Bart ter Beeke

Buurse

John Deere 2850

78,29



78,29

30


Rik ter Heegde

Enschede

New Holland ts110

0



0

31


Robin Bollen

Winterswijk

Same Saturno 80

0



0

31


Berend van Mast

Buurse

Deutz-Fahr DX 6.05

0



0

31


Robert Olde Heuvel

Overdinkel

IHC 1246

dis



0

0


Klasse 9 standaard tot 7000 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Nick ten Dam

Rijssen

Case 956 XL

99,34

78,17


177,51

1


Matthijs Kelder

Mariënheem

Case-IH 1455

100

77,11


177,11

2


Luuk Roesthuis

Agelo

Case-IH 1455 XL

100

77,09


177,09

3


Maaikel Raben

Winterswijk

IHC 1086

100

70,49


170,49

4


Barry Baars

Kilder

Fendt 612 LSA

100

69,66


169,66

5


Rob Eggink

Noordijk

MF 6290

100

69,46


169,46

6


Rene Kamphuis

Deurningen

Ford TW 20

100

68,37


168,37

7


Bas ter Borg

Broekheurne

Case MX 135

98,84

68,71


167,55

8


René Hekman

Vroomshoop

Ford TW 15

100

67,11


167,11

9


Boefje

Laren

Case MX 170

100

66,32


166,32

10


Mark Elferink

Losser

IHC 1255 XL

95,16



95,16

11


Chiel Kemperman

Wehl

Fendt 612 LSA

86,16



86,16

12


Eniel Gottemaker

Hoge Hexel

Case-IH 1056

82,69



82,69

13


Jan Gottemaker

Hoge Hexel

New Holland T6030

80,82



80,82

14


Thijs Leenders

Groesbeek

IHC 1455

80,81



80,81

15


Jeroen Looijen

Groesbeek

IHC 1455

80,77



80,77

16


Hems Holters

Buurse

Case 1455

80,19



80,19

17


Thijs Kemerink

Saasveld

Deutz Agrostar 6.61

80,07



80,07

18


Edwin Olde Heuvel

Overdinkel

Case-IH MX-110

80,07



80,07

19


Niels Boonk

Beckum

John Deere 4640

80,06



80,06

20


Leon Manders

Berghem

MF 1155

79,93



79,93

21


Roy Egberink

Losser

Case-IH MX 135

79,36



79,36

22


Marc Bosch

Marle

IHC 1255 XL

79,13



79,13

23


Kay Poorthuis

Glane

Landini 14500

78,44



78,44

24


Wiebe Smits

Heelweg

Ford 9600

77,72



77,72

25


Aiden Kling

Enschede

MF 6150

77,65



77,65

26


Alexander Höper

Alstätte(D)

Fendt 309

77,51



77,51

27


Yarno Hartkamp

Losser

Ford 7740

76,18



76,18

28


Edwin Smalbrugge

Hoge Hexel

Case-IH 1056 XL

0



0

27


Nick Vennegoor

Weerselo

Ford 7840 SLE

0

0


0

27


Bart Slijkhuis

Neede

Deutz-Fahr DX 6.30

0

0


0

27


Edwin Eenink

Zelhem

MF 8120

0

0


0

27


Yerry Molendijk

Enschede

John Deere 4440

0

0


0

27


Jippy van Raay

Wehl

International 1086

0

0


0

27


Klasse 10 pro stock en specials tot 5000 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats











Klasse 11 standaard tot 9000 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Joucke Nijland

Deurningen

Fendt 615

100

78,44


196,38

1


Thijsky Leenders

Groesbeek

IHC 1455

100

63,86


189,94

2


Niels Abbink

Dijkerhoek

Fendt 818 vario

100

77,57


187,61

3


Marjan Meijer

Usselo

Oliver 2255

100

78,48


178,48

4


Herbert Hannink

Deurningen

Ford TW 35

100

78,14


178,44

5


Jan Meerdink

Bredevoort

Deutz-Allis

97,03

78,27


178,14

6


Roy Burink

Agelo

Ford TW 25

96,38

100


177,57

7


Jeroen Heesink

Nutter

Ford 8830

89,94

100


175,3

8


Jan Bosboom

Den Ham

Case 1455

89,02

77,77


166,79

9


Wouter Bos

Gelselaar

New Holland 7030

87,61

100


163,86

10


Ruud Wissink

Boekelo

Valmet 8800

81,5



81,5

11


Wilco Schottink

Gelselaar

Case 1455

80,92



80,92

12


Daniel Wijlens

Haaksbergen

MF 6485

78,59



78,59

13


Mick ter Braak

Haaksbergen

MF 7485

64,58



64,58

14


Rowdy Versteeg

Enschede

MF 7620

54,54



54,54

15


Remco Slot

Deurningen

Fendt 615




0

16


Michel Gottemaker

Hoge Hexel

Case-IH 1056




0

16


Rick Oude Kamphuis

Haaksbergen

Claas 810




0

16


Jochem Bruggink

Halle

Fendt 720




0

16


Hans Eneman

Laren

Case MX 170




0

16


René Hekman

Vroomshoop

Ford TW 15




0

16


Klasse 12 hobby sport tot 5500 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Dennis Meddeler

Noordijk

John Deere 4430

100

100


200

1


Michel Leussink

Buurse

Hitech Deere 4430

100

96,52


196,52

2


Dirk Meulman

Laren

International 1086

97,68

94,37


192,05

3


Geert Hans

Schoonebeek

John Deere

100

91,19


191,19

4


Bloemhoff/Wissink/Pil

Boekelo

Ford TW15

100

88,11


188,11

5


Joris Drieks

Vragender

IHC 1086

89,5

83,23


172,73

6


Niels Tigelaar

Schoonebeek

John Deere 4230

83,77

80,82


164,59

7


Frank Mol

Schoonebeek

Fiat

76,22

71,47


147,69

8


Gertjan Graven

Eibergen

IHC 1466

46,79

85,58


132,37

9


Arjan Hans

Schoonebeek

John Deere

77,86

0


77,86

10


Raymond Luesink

Zelhem

Belarus BX100

0

0


0

11






































Klasse 13 standaard tot 11000 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats


Gijs Regterschot

Haaksbergen

Ford 8870

98,2

100


198,2

1


Rens Slot

De Lutte

Steyer 6205 CVT

100

74,11


174,11

2


Rick Oude Kamphuis

Haaksbergen

Claas 810

80,62

64,87


145,49

3


Luuk Eidhof

De Lutte

Case PUMA210


76,63


76,63

4