T.S.T.A Wedstrijd van het jaar ‘09 ‘10 ‘12 & 2013  !
Home 18-19-20 augustus
2017


Klasse 3 sport tot 4500 kg max. 6 cil.








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

3-6

Gebr. Tijhuis

Noordijk

Ford "Rosco"

100,00

100

94,77

294,77

1

3-4

Martijn Snijders

Lievelde

IHC 1086

100,00

100

92,1

292,1

2

3-2

Onne Jan Storteboom

Kornhorn

Green Mystery

100,00

100

90,79

290,79

3

3-1

Obbink \Grievink

Winterwijk

Volvo 810

100,00

98,42


198,42

4

3-5

Patrick Klein Gunnewiek

Lichtenvoorde

John Deere 4430

96,63

89,73


186,36

5











Klasse 5 pro stock tot 3600 kg 6 cil. T 8 cilinder zonder T








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

Totaal

Plaats


5-5

Team Hols

Kleve

Ford Shokking Blue

100,00

100

200

1


5-2

Laurens Lageschaar

Ziewent

John Deere Iowa's Puller

98,83

100

198,83

2


5-8

Team Sonsbeck

Sonsbeck

Giftzwerg

94,87

100

194,87

3


5-3

Team Valtmet

Vaassen

Valmet

93,12

100

193,12

4


5-7

Fokke-Henk Huisma


Ford Smoking Blue

91,82

100

191,82

5



Ushi


Inter

78,01

100

178,01

6


5-4

Jeroen Klein Gunnewiek

Lochem

John Deere 4430

76,7

91,61

168,31

7



Martin Lax


Deutz 13006


92,84

92,84

8


5-10

Andre Schlebusch


JD 3140 Runnig Wild

87,32


87,32

9


5-6

Mario Nickesen

Kleve

IHC 946 Red Buster

86,18

kapot

86,18

10












Klasse 7 hobby sport tot 4500 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

Totaal

Plaats


7-2

Team Sonsbeck

Sonsbeck

Miss Fergie

100

100

200

1


7-5

Gebr.  Mulder

Doetinchem

Crazy 810

100


100

2


7-6

Team Wesel


Oliver

100


100

3


7-1

Team Sonsbeck

Sonsbeck

Giftzwerg

99,71


99,71

4


7-3

Team Sonsbeck

Sonsbeck

Mr. Fergie

87,84


87,84

5


7-8

Martin Lax

Duitsland

Raging green

67,18


67,18

6












Klasse 10 pro stock en specials tot 5000 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

Totaal

Plaats



10-2

Patrick Engelbertink

Buurse

The Undertaker

100

100

1



10-6

Team Sonsbeck

Sonsbeck

Miss Fergie

98,18

98,18

2



10-9

Team Sonsbeck

Sonsbeck

Live Power

87,88

87,88

3



10-4

Paul Siebers

Kleve

Yellow Beast

81,97

81,97

4



10-8

Team Sonsbeck

Sonsbeck

Old Jim

79,26

79,26

5



10-5

Daniel Wassenberg

Geldern

Case Desperado

74,88

74,88

6



10-7

Team Sonsbeck

Sonsbeck

Mr. Fergie

74,22

74,22

7



10-3

Flying Baker

Schoonebeek

Dodge Detroit

72,73

72,73

8













Klasse 12 hobby sport tot 5500 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

Totaal

Plaats


12-11

Roy ter Haar

Ruurlo

Ford 9600

100

90,95

190,95

1


12-4

Team Houtje Touwtje

Boekelo

Ford TW15

100

89,65

189,65

2


12-1

Dennis Aalbers

Heelweg

Ford 8700

100

86,4

186,4

3


12-6

Michel Leussink

Buurse

HI-TECH Deere

100

85,61

185,61

4


12-5

Frank Mol

Diepenheim

ELMOLLO Fiat Power

100

85,44

185,44

5


12-14

Koen Kleinreesink

Loil

Volvo 810

100

85,02

185,02

6


12-17

Geert Hans

Schoonebeek

John Deere 4440

100

83,89

183,89

7


12-2

Dennis Joopkes

Neede

John Deere 4430

100

82,89

182,89

8


12-3

Dirk Meuleman

Laren

International 1086

100

82,32

182,32

9


12-12

Ties Bolder

Loil

IHC 1246

100

82,32

182,32

9


12-7

Grievink

Winterwijk

Volvo 811

100

82

182

11


12-16

Jurgen Huurneman

Ruurlo

International 1246

100

78

178

12


12-8

Erwin Boeve

Diepenheim

Fendt

100

76,83

176,83

13


12-15

Tom Koppelman

Noordijk

International 1086

84,48

74,28

158,76

14


12-9

Rinie ter Haar

Ruurlo

Ford 9600

65,18

76,16

141,34

15


12-18

Martin Lax


Deutz 13006

0

77,36

77,36

16