T.S.T.A Wedstrijd van het jaar ‘09 ‘10 ‘12 & 2013  !
Home 18-19-20 augustus
2017


Klasse 1 standaard tot 2600 kg







Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

Totaal

Plaats

1-7

Raymond Loos

Losser

Ford Super Major

90,85

94,75

185,6

1

1-13

Jeroen Mengerink

Geesteren

Ford Major

100

83,2

183,2

2

1-8

Pascal Putman

Halle

David Brown 995

96,34

82,63

178,97

3

1-10

Christian Leusink

Deurningen

Deutz D50S

95

83,97

178,97

3

1-6

Miolan Aarnink

Winterwijk

International 523

95,22

79,75

174,97

5

1-11

Rick te Nijenhuis

Deurningen

Deutz D5505

94,57

77,69

172,26

6

1-12

Arjan Kroeze

Deurningen

Landini 6500

93,12

77

170,12

7

1-2

Dinand Bruggert

Enschede

Ford 3910

97,55

69,23

166,78

8

1-5

Team Bollen

Winterwijk

Same Corsaro 70

87,77

72,89

160,66

9

1-9

Marlies Mogezomp

Buurse

IHC 624

82,81

70,26

153,07

10

1-14

Bertie Tolkamp

Alstätte (D)

Fiat 600

100


100

11










Klasse 2 standaard tot 3800 kg







Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

Totaal

Plaats

2-2

Harm Karsies

Dedemsvaart

International 844-S

100

92,16

192,16

1

2-16

Frank Höfkes

Winterwijk

International 845 XL

94,53

91,36

185,89

2

2-11

Gerco Pil

Boekelo

John Deere 3020

100

84,3

184,3

3

2-15

Gerard Spijker

Buurse

MF 1080

97,12

83,38

180,5

4

2-6

Luuk Simmelink

Aalten

International 844-SB

93,32

86,04

179,36

5

2-7

Sven Langendoen

Vragender

International 844-SB

95,04

83,08

178,12

6

2-28

Robin Ten Brinke

Aalten

Same  

86,75

91,26

178,01

7

2-20

Thorsten Bakus

Anholt(D)

IHC 1246

95,08

82,91

177,99

8

2-12

Laurens TT Penninkskotten

Losser

Same Explorer 65

92,14

85,26

177,4

9

2-5

Gerard Simmelink

Aalten

International 844-S

94,06

82,83

176,89

10

2-1

Christiaan Maat

Balkbrug

International 724

95,34

81

176,34

11

2-19

Kai van Hat

Anholt(D)

IHC 744

93,67

82,44

176,11

12

2-10

Gerrit Wissink

Enschede

Renault 781

93

83,1

176,1

13

2-18

Tobias Paus

Anholt(D)

IHC 644

93,91

81,69

175,6

14

2-9

Raymond Schreibeld

Markelo

International 844-S

94,2

81,3

175,5

15

2-23

Thijs Lageschaar

Ziewent

John Deere 1640

92,69

82,67

175,36

16

2-13

Luuk Roesthuis

Agelo

Renault 75-32 TX

91,69

83,42

175,11

17

2-4

Jory Westerveld

Aalten

John Deere 1640

93,26

81,42

174,68

18

2-26

Daniel Vosselman

Vaassen

Ford 4600

91,3

80,83

172,13

19

2-22

Gertjan Jeursen

Haarlo

Renault 651

90,16

76,75

166,91

20

2-24

Gerben Westerik

Hoge Hexel

IHC 824

82,61

82,02

164,63

21

2-27

Gertjan Stokkers

Boekelo

Valmet 505

83

80,75

163,75

22

2-21

Team Maasen

Isselburg(D)

IHC 744

80,42

82,59

163,01

23

2-25

Arjan Germs

Schoonebeek

Ford 5000

81,02

78,83

159,85

24

2-3

Ronald Worsink

Markelo

International 844-S

73,48

83,28

156,76

25

2-17

Bertie Tolkamp

Alstätte (D)

Fiat 600


81,73

81,73

26










Klasse 3 sport tot 4500 kg max. 6 cil.







Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

Totaal

Plaats

3-8

Red Exceptation

Laren

IHC 1066

100

99,61

199,61

1

3-1

Obbink \Grievink

Winterwijk

Volvo 810

97,89

96,24

194,13

2

3-7

Gebr. Tijhuis

Noordijk

Ford "Rosco"

94,77

96,93

191,7

3

3-4

Martijn Snijders

Lievelde

IHC 1086

95,63

92,34

187,97

4

3-6

Patrick Klein Gunnewiek

Lichtenvoorde

John Deere 4430

82,55

83,87

166,42

5

3-3

Martijn Reef

Hemgelo

Ford 9700

80,91

81,32

162,23

6

3-5

Veehof Schrooten

Ambt Delden

Deutz 13006

73,81

71,53

145,34

7










Klasse 4 pro stock tot 3400 kg 4 cil. T 6 cil zonder T







Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

Totaal

Plaats


4-1

Geert Hetterscheid

Doetinchem

Belarus 952

100

100

1


4-3

Ronny Smeenk


Ford 7000 RC

82,91

82,91

2











Klasse 5 pro stock tot 3600 kg 6 cil. T 8 cilinder zonder T







Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

Totaal

Plaats

5-6

Team Hols

Kleve

Ford Shocking Blue

105,21

97,32

202,53

1

5-13

Marcus koop


USHI IHC 1055

102,67

87,79

190,46

2

5-3

Team Valtmet

Vaassen

Valmet

96,24

79,18

175,42

3

5-2

Laurens Lageschaar

Ziewent

JD Iowa's Puller

96,2

78,81

175,01

4

5-9

Team Sonsbeck

0

Giftzwerg

98,67

71,34

170,01

5

5-4

Jeroen Klein Gunnewiek

Lochem

John Deere 4430

82,13

70,38

152,51

6

5-12

?


Deutz

82,74

67,69

150,43

7

5-5

Dick Schokkink

Aalten

Dark side of the Moon

96,87


96,87

8










Klasse 6 standaard tot 4500 kg







Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

Totaal

Plaats


6-20

Bram Mengerink

Geesteren

Ford Major

92,85

92,85

1


6-5

Interteam Neede

Neede

International 1046

92,75

92,75

2


6-17

Edwin Olde Heuvel

Overdinkel

International 845 XL

92,28

92,28

3


6-18

Ruben Olde Heuvel

Overdinkel

International 844-S

91,4

91,4

4


6-3

Tom Stegers

Beltrum

Case-IH 856 XL

82,61

82,61

5


6-7

Robin kempers

Markelo

Deutz 8006

82,48

82,48

6


6-16

Roel Schilderink

Losser

Fendt

82,46

82,46

7


6-26

Marcel Beltman

Rijssen

IHC 844-S

82,44

82,44

8


6-4

Dinand ten Ave

Ruurlo

Fiat 1000

82,12

82,12

9


6-21

Kai van Hat

Anholt(D)

IHC 744

81,77

81,77

10


6-6

Thijs Vrunink

Markelo

Case 1394

81,16

81,16

11


6-19

Bart ter Beeke

Enschede

John Deere 2850

81,14

81,14

12


6-12

Geert Roesthuis

Rossum

John Deere 3040

80,95

80,95

13


6-15

Erwin te Kolste

Winterwijk

International 1055

80,71

80,71

14


6-22

Team Maasen

Isselburg(D)

IHC 1046

79,75

79,75

15


6-10

Ton TT Penninkskotten

Losser

Landini R 9500

79,59

79,59

16


6-9

Tim Goering

de Hoeve

International 1046

76,32

76,32

17


6-27

Patrick Veldhuis

Vaassen

MF 3055

68,02

68,02

18


6-2

Patrick Kamphuis

Buurse

International 844-S

67,87

67,87

19











Klasse 7 hobby sport tot 4500 kg







Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

Totaal

Plaats

7-8

Daniel Wassenberg


Case Desperado

101,79

98,06

199,85

1

7-2

Team Sonsbeck

Sonsbeck

Giftzwerg

92,55

86,62

179,17

2

7-4

Team Sonsbeck

Sonsbeck

Mr. Fergie

89,73

89,31

179,04

3

7-7



Deutz

84,56

84,99

169,55

4

7-3

Team Sonsbeck

Sonsbeck

Miss Fergie

100,46

51,5

151,96

5

10-10



Oliver

100,59


100,59

6










Klasse 8 standaard tot 5500 kg







Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

Totaal

Plaats

8-17

Jurgen Huurdeman

Groenlo

IHC 1246

97,57

93,39

190,96

Disc

8-10

Arjan Leefers

Boekelo

John Deere 3640

98,13

92,77

190,9

1

8-5

Wilco Schottink

Gelselaar

International 1246

97,5

92,4

189,9

2

8-19

Robert Olde Heuvel

Overdinkel

International 1246

97,56

89,57

187,13

Disc

8-18

Jesper Dimmendaal

Geesteren

International 1246

83,07

92,51

175,58

Disc

8-4

Jochem Bruggink

Halle

Fendt Favoriet 614LS

82,31

92,56

174,87

Disc

8-24

Thorsten Bakus

Anholt(D)

Fiat 1000

81,6

92,32

173,92

Disc

8-16

Maaikel Raben

Winterwijk

IHC 1055

80,86

92,52

173,38

Disc

8-7

Wouter Bos

Gelselaar

Zetor Vortera

80,93

87,52

168,45

Disc

8-28

Thijs Loman


Ford Favourit

79,99

84,89

164,88

Disc

8-26

Marcel Beltman

Rijssen

IHC 844-S

77,06

83,03

160,09

3

8-25

Team Maasen

Anholt(D)

Inter 1046

78,72

80,64

159,36

Disc

8-30

Cristof Oing


6410

74,53

82,69

157,22

Disc

8-14

Walter Bretveld

Ruurlo

Fendt 312 LSA

76,8

78,92

155,72

Disc

8-3

Harm Naberink

vragender

Deutz 13006

61,39

93,04

154,43

Disc

8-20

Raymond Loos

Losser

International 956 XL

71,79

76,5

148,29

Disc

8-12

Tim Schilderink

Agelo

Kubota M 108 S

66,38

78,51

144,89

Disc

8-6

Pulling Team R.T.T.

Noordijk

John Deere 3640

56,41

81,03

137,44

Disc

8-31

Emiel Gortemaker


Inter 1056xl

53,45

83,03

136,48

Disc

8-22

Nick Vennegoor

Weerselo

IHC 955

56,48

79,65

136,13

Disc

8-23

Tobias Borkes

Anholt(D)

IHC 1046

56,73

79,23

135,96

Disc

8-29

tt oagel

Agelo

Inter 1046

59,09

68,39

127,48

Disc

8-27

Bertwin Vrielink

Schoonebeek

Ford County

53,59

72,04

125,63

Disc

8-13

Martin Leussink

Buurse

MF 3085

43,34

62,2

105,54

Disc


Sebastian Hemsing

Ahaus (D)

Deutz-Fahr Agrotron K410


66,15

66,15

Disc










Klasse 9 standaard tot 7000 kg







Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

Totaal

Plaats


9-1

Chauffeur voor Ruud Bus

Winterswijk

Case-IH 1455

97,85

97,85

1


9-3

Joris Klein Gebbink

vragender

Case-IH 1455

97,44

97,44

2


9-29

Rick ter Bogt

Vragender

IHC 1455

97,32

97,32

3


9-24

Mark Elferink

Losser

IHC 1255 XL

95,89

95,89

4


9-32

Matthijs Kelder

Hellendoorn

Case-IH 1455XLA

95,53

95,53

5


9-13

Nils Boonk

Boekelo

John Deere 4640

92,79

92,79

6


9-28

Jordy Bosch

Winterswijk

Case 1255

83,71

83,71

7


9-5

Thijs Leenders

de Moantjes

International 1455

81,36

81,36

8


9-31

Marc Lageschaar

Ziewent

John Deere 4440

80,91

80,91

9


9-34

Jeroen Looyen


Casw 1455

80,17

80,17

10


9-9

Bas Brinkers

Markelo

Case 1455 XL

80,06

80,06

11


9-17

Raymond Koop

de Lutte

Ford 7810

79,06

79,06

12


9-7

Patrick Fokkink

Zelhem

Ford 9600

78,98

78,98

13


9-18

Bertjan Welman

Overdinkel

McCormick MXU 100

78,71

78,71

14


9-33

Ronald Veldkamp

Hoge Hexel

Fendt 509

78,62

78,62

15


9-23

Roy Egberink

Losser

Case MX 135

78,15

78,15

16


9-14

Hems Holters

Buurse

Case 1455 XL

77,95

77,95

17


9-15

Gijs TT Penninkskotten

Losser

Ford 7740

77,25

77,25

18


9-8

Remco Kok

Zelhem

New Holland TM130

76,55

76,55

19


9-20

Ruben Lansink


New Holland 7840

76,52

76,52

20


9-26

Jonas Kleinhesling

Anholt(D)

IHC 1455

76,25

76,25

21


9-16

Hans TT Penninkskotten

Losser

Ford 6640 LSE

76,13

76,13

22


9-19

Kherman Luunk

Enschede

Case MX 135

73,21

73,21

23


9-35

Henkjan Kleinlugtenbeld

Den Ham

IHC d44-s

73,19

73,19

24


9-6

Raymond Worsink

Markelo

Fendt 611 LSA

73,04

73,04

25


9-4

Leon Manders

de Moantjes

MF 1155

72,88

72,88

26


9-27

Leon Bomers

Vragender

Case 5150

72,72

72,72

27


9-12

Christonh Oing

Gronau-Epe (D)

MF 1150

72,53

72,53

28


9-22

Koen Japink

Losser

Case Maxxum 5210

71,67

71,67

29


9-11

Alexander Höper

Gronau-Epe (D)

Fendt 309 Vario

68,79

68,79

30


9-21

Robbin Heupink

Overdinkel

Case-IH Maxxum 190

63,51

63,51

31











Klasse 10 pro stock en specials tot 5000 kg







Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

Totaal

Plaats

10-2

Patrick Engelbertink

Buurse

The Undertaker

97,09

93,05

190,14

1

10-5

Daniel Wassenberg

Geldern

Case Desperado

91,61

89,15

180,76

2

10-6

Team Sonsbeck

Sonsbeck

Miss Fergie

90,86

88,65

179,51

3

10-10



Oliver

88,99

87,99

176,98

4

10-9

Team Sonsbeck

Sonsbeck

Live Power

86,32

85,5

171,82

5

10-4

Paul Siebers

Kleve

Yellow Beast

83,09

75,76

158,85

6

10-7

Team Sonsbeck

Sonsbeck

Mr. Fergie

75,43

77,55

152,98

7










Klasse 11 standaard tot 9000 kg







Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

Totaal

Plaats


11-1

Jan Meerdink

Bredevoort

Deutz Allis 9190

101,47

101,47

1


11-18

Wilbert Hoftijzer

Aalten

Fendt 615

95,5

95,5

2


11-9

Herbert Hannink

Deurningen

Ford TW 35

95

95

3


11-5

Luuk uit het Broek

de Lutte

Deut 150

94,17

94,17

4


11-12

Joucke Nijland

Deurningen

Fendt 820 vario

93,85

93,85

5


11-16

Jan Bosboom

den Ham

Case-IH 1455XL

93,77

93,77

6


11-8

Roy Burink

Agelo

Ford TW 25

93,67

93,67

7


11-4

Ollie TT Penninkskotten

Losser

New Holland 6020

89,48

89,48

8


11-15

Team Maasen

Isselburg(D)

Case IH Puma 210

81,16

81,16

9


11-6

Jeroen Heesink

Nutter

Ford 8830

81,11

81,11

10


11-3

Hems Holters

Buurse

Case 1455 XL

80,71

80,71

11


11-14

Michael Overkamping

Anholt(D)

Case IH Puma 180

80,43

80,43

12


11-19

TT Oagel


New Holland 8870

79,6

79,6

13


11-10

Bas Wilbers

Agelo

Claas Ares 826 RZ

73,61

73,61

14


11-7

Marvin Oude Egbrink


Claas Ares 816 RZ

72,26

72,26

15


11-13

Marjan Meyer

Buurse

Oliver 2255

68,51

68,51

16











Klasse 12 hobby sport tot 5500 kg







Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

Totaal

Plaats

12-15

Roy ter Haar

Ruurlo

Ford 9600

99,16

93,51

192,67

1

12-6

Michel Leussink

Buurse

HI-TECH Deere

99,87

92,77

192,64

2

12-12

Team Ijsseldijk

Vaassen

Steyer

100

91,44

191,44

3

12-10

Marcel Arkhorst

Brucht

Ford 8000

98,18

90,95

189,13

4

12-4

Team Houtje Touwtje

Boekelo

Ford TW15

98,63

89,26

187,89

5

12-13

Team Ijsseldijk

Vaassen

Steyer

96,63

89,53

186,16

6

12-1

Dennis Aalbers

Heelweg

Ford 8700

92,63

92,26

184,89

7

12-3

Dirk Meuleman

Laren

International 1086

94,71

89,65

184,36

8

12-7

Grievink

Winterwijk

Volvo 811

92,63

88,24

180,87

9

12-2

Dennis Joopkes

Neede

John Deere 4430

90

88,36

178,36

10

12-5

Frank Mol

Diepenheim

ELMOLLO Fiat Power

91,04

82,65

173,69

11

12-8

Erwin Boeve

Diepenheim

Fendt

85,48

79,34

164,82

12

12-9

Rinie ter Haar

Ruurlo

Ford 9600

81,53

79,77

161,3

13

12-14

Tom Koppelman

Noordijk

International 1086

82,93


82,93

14










Klasse 13 standaard tot 12000 kg







Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

Totaal

Plaats


13-4

Gijs Regterschot

Haaksbergen

New Holland 8760

96,29

96,29

1


13-5

Mike Dreierink

Terwolde

Valtra 263

93,13

93,13

2


13-3

Team Maasen

Isselburg(D)

Case IH Puma 215

93,03

93,03

3


13-2

Michael Overkamping

Anholt(D)

Case IH Puma 180

78,23

78,23

4