T.S.T.A Wedstrijd van het jaar ‘09 ‘10 ‘12 & 2013  !
Home 18-19-20 augustus
2017


Klasse 1 standaard tot 2600 kg




Plaats

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

Totaal

1

Pascal Putman

Halle

David Brown 995

85,95

2

Rick te Nijenhuis

Deurningen

Deutz D 5505

84,89

3

Raymond Loos

Losser

Fordson Super Major

84,63

4

Marlies Mogezomp

Buurse

IHC 624

77,65

5

Christiaan Lansink

Deurningen

Deutz D50 S

70,14

6

Mike Bollen

Winterswijk

Same Corsaro 70

69,61

7

Luuk Spit


Ford 4000

61,10

8

Arjan Kroeze

Deurningen

IHC 453

58,87

9

Pieter Wiegmans

Ravenstein

IHC 533

47,93


Klasse 2 standaard tot 3800 kg




Plaats

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

Totaal

1

Luuk Simmelink

Aalten

IHC 844-SB

196,22

2

Tobias Paus

Anholt

IHC 744

192,65

3

Timo Hartung

Anholt

IHC 745

186,04

4

Gerco Pil

Boekelo

John Deere 3020

99,24

5

Geert Wissink

Enschede

Renault 781

98,10

6

Frank Hofkes

Winterswijk

IHC 844-S

97,75

7

Daniel Testroet

Anholt

IHC 644

93,97

8

Gerhard Simmelink

Aalten

IHC 844-S

93,12

9

Sven Langendoen

Vragender

IHC 844-SB

90,77

10

Gerard Spijker

Buurse

MF 1080

89,83

11

Luuk Roesthuis

Agelo

Renault 75-32 TX

88,36

12

Harm Karsies

Dedemsvaart

IHC 844-S

87,10

13

Christiaan Maat

Balkbrug

Renault 96

85,89

14

Steffen de Rooy

Anholt

IHC 744

83,95

15

Jordy Westerveld

Aalten

John Deere 1640

81,69

16

TT P&L Laurens

Lonneker

Same Explorer 65

81,36

17

Jos Germs

Emlichheim

Ford 5000

72,77

18

Andreas Rensink

Alstätte

Fendt 108

72,26

19

Raymond Loos

Losser

Renault 751-4

49,71

20

Robin Bollen

Winterswijk

IHC 744

46,30


Klasse 10 pro stock en specials tot 5000 kg




Plaats

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

Totaal

1

Patrick Engelbertink

Buurse

Oliver 2255

200,00

2

Arjan Kolkman

Schoonebeek

Dodge Detroit diesel

194,26

3

Team Siebers Yellow Beast

Kleve

Daf/Case

96,26


Klasse 13 standaard tot 13000 kg




Plaats

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

Totaal

1

Maichel Ovekamping

Anholt

Case Puma cvc 180

82,60

2

Bert Lohues

Schoonebeek

JCB 8250

76,52





































Klasse 6 standaard tot 4500 kg




Plaats

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

Totaal

1

Richard Luesink

Halle

Belarus BX 100

94,36

2

Ronny Keunen

Halle

Deutz DX 6.05

89,79

3

RobinKempert


Deutz D 8006

79,20

4

Matthiäs van Hall

Anholt

Fiat

78,16

5

Bram Mengerink

Geesteren(Gld)

Ford Major

70,81

6

Remco Westerveld

Aalten

John Deere 3120

70,36

7

Inter Team Neede

Neede

IHC 1046

69,42

8

Rudy Stoelhorst

0

IHC 844

67,38

9

Andre Landers

Anholt

John Deere 3120

66,08

10

Heinz de Rooy

Anholt

IHC 1046

61,67

11

Frank Hofkes

Winterswijk

IHC 844-S

57,75

12

Dinand ten Arve

Ruurlo

Fiat 1000

54,61

13

Erwin te Kolstee

Winterswijk

IHC 1055

48,28

14

Timo Hartung

Anholt

IHC 745

42,83

15

Patrick Kamphuis

Buurse

IHC 844-S

37,77

16

Gert Jonkman

Heeten

Fordson Super Major

36,32

17

Tobias Borkes

Anholt

IHC 1046

22,14


Klasse 5 pro stock tot 3600 kg 6 cil. T 8 cilinder zonder T




Plaats

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

Totaal

1

Valt'met team

Vaassen

Valmet 2105

294,64

2

Proud Eagle R. Sundermeijer

Voorst

Case 1455

229,28

3

Laurens Lageschaar

Ziewent

John Deere 4440

194,17

4

Team Menke

Weiteveen

Ford 8630

181,01

5

Forgotten boy


IHC

166,34

6

Darkside of the Moon

Aalten

John Deere 4455

100,00

6

Marenos/Shocking blue


Ford 9000

100,00

8

tt kleve

kleve

ihc 946

91,32







Klasse 3 sport tot 4500 kg max. 6 cil.




Plaats

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

Totaal

1

Patrick Klein Gunnewiek

Lichtenvoorde

john deere

200,00

2

Grievink

Winterswijk

Volvo BM

196,55

3

Ruben Fortuin

Groessen

John Deere 4430

186,57

4

Tom Koppelman

Noordijk

Zetor

179,10

5

Martijn Reef

Hengelo

Ford 9700

100,00


Klasse 4 pro stock tot 3400 kg 4 cil. T 6 cil zonder T




Plaats

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

Totaal

1

Geert Hetterscheid

Didam

Belarus 952

100,00


Klasse 7 pro stock tot 4500 kg




Plaats

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

Totaal

1

Wim Hendriksen

Ruurlo

Red Devil

92,00


Klasse 8 standaard tot 5500 kg




Plaats

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

Totaal

1

Matthiäs van Hall

Anholt

Deutz 10006

124,74

2

Jurgen Huurdeman

Groenlo

IHC 1246

116,34

3

Nick Hulshof

o

IHC 1246

114,22

4

Daan Laarman

Aalten

Deutz 130.06

112,61

5

Wilco Schottink

Gelselaar

IHC 1246

111,13

6

Maaikel Raben

Meddo

IHC 1055

105,44

7

Jochum Bruggink

Halle

Fendt Favorit 614 LS

97,30

8

Wouter Bos

Gelselaar

Zetor 125

93,10

9

TT P&L Sander

Lonneker

Claas Celtis 446 RX

90,91

10

TT P&L Tom

Lonneker

Landini 9500

89,08

11

Thijs Loman

Lochem

Fendt 614 S

88,84

12

TT P&L Ronny

Lonneker

John Deere 6400

85,75

13

Andre Landers

Anholt

John Deere 3120

74,10

14

Arjan Germs

Emlichheim

Ford-Muir Hill 101

72,95

15

Thijs Leverink

Rossum

John Deere 3040

55,55

16

Marc Lageschaar

Ziewent

John Deere 4440

50,45

17

Nick Vennegoor

Weerselo

IHC 955

48,73

18

Heinz de Rooy

Anholt

IHC 1046

44,83

19

Bjorn Horck

Buurse

JD 3130

44,06

20

Mark Boxem

Haaksbergen

Fendt 611

43,43

21

Tobias Borkes

Anholt

IHC 1046

43,23

22

Martijn Leussink

Buurse

MF 3085

40,34

23

Rick Oude Kamphuis


Ford 7740

34,84

24

Bertwin Vrielink

Schoonebeek

Ford County

34,67


Klasse 9 standaard tot 7000 kg




Plaats

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

Totaal

1

Rick ter Bogt

Vragender

Case 1455

130,54

2

Robbert Kluin


Inter 1086

130,14

3

Ruud Bus

Winterwijk

IHC 1455

129,89

4

Remco Slot

Oldenzaal

IHC 1455

129,55

5

TT P&L Hans

Lonneker

Ford 6640

128,82

6

Hems Holters

Buurse

IHC 1455

128,01

7

Bastiaan Wilbers

Agelo

MF 6270

127,21

8

Mark Elferink

Losser

IHC 1255

94,70

9

Raimond Tijhuis

Diepenheim

Fendt 612

93,54

10

Ronald Veldkamp

Hoge Hexel

Fendt 509

93,35

11

Mathijs Volker

De Lutte

Ford 8210

93,26

12

Maaike Wehkamp


JD 4640

91,34

13

Ronald Elferink

Noordijk

IHC 1455

91,30

14

Daniel Wijlens

Haaksbergen

MF 6270

90,12

15

Marvin Oude Egbrink

Rossum

Renault Ares 540 RX

86,21

16

Tim Schilderink

Rossum

Kubota 108 S

84,31

17

Raimond Koop

De Lutte

Ford 7810

83,45

18

Thijs Kemerink

Saasveld

Deutz Agro star 6.61

78,96

19

Bet Welman

Losser

Cormick MXU 100

77,61

20

TT P&L Niek

Lonneker

Ford 6640

75,58

21

Kai van Hal

Anholt

New Holland 6030

64,10

22

Johan Kleinhessling

Anholt

IHC 1455

61,02

23

Michael Overkamping

Anholt

IHC 1455 XL

48,01

24

Marco Spijker

Buurse

MF 8120

46,76


Klasse 11 standaard tot 9000 kg




Plaats

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

Totaal

1

Luuk Uit het Broek

De Lutte

Deutz Agrotron 150

203,64

2

Jan Meerdink

Aalten

Deutz Allis 9190

202,28

3

Roy Burink

Agelo

Ford TW 25

199,74

4

Rick ter bogt


Ford TW 35

195,00

5

Richard Hummelink

Buurse

Claas Arion 640

192,54

6

Maichel Ovekamping

Anholt

Case Puma cvc 180

77,05

7

TT P&L Ollie

Lonneker

New Holland T 6020

76,13

8

Steffen de Rooy

Anholt

Case Puma 210

75,94

9

Joucke Nijland

Deurningen

Fendt Vario 820

74,47

10

Luuk Damhuis


Case 210

73,66

11

Rowdy Versteeg

Haaksbergen

MF 6485

63,26

12

Jurgen Slaghekke

Haaksbergen

MF 7495

61,73







Klasse 12 hobby sport tot 5500 kg




Plaats

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

Totaal

1

Wissink Bloemhoff

Enschede

Ford TW 15

88,73

2

Team Ijsseldijk

Terwolde

Steyer 8170

88,70

3

Tonnie Bouwmeester

Laren

John Deere 4440

88,10

4

Marcel Markhorst

Brucht

Ford 8000

87,81

5

Roy ter Haar

Barchem

Ford 9600

87,30

6

Michel Leussink

Buurse

Hytech Deere 4430

86,94

7

Dennis Aalbers

Heelweg

Ford 8700

86,03

8

Krosenbrink


Volvo

85,34

9

Kremp

Markelo

IHC 1086

83,61

10

Team Ijsseldijk

Terwolde

Steyer 8170

81,04

11

Rene Wijlens

Hoeve

IHC 1455

79,23

12

Edwin Koeslag


Volvo BM

78,71

13

Dennis Meddler

Noordijk

John Deere 4430

78,44

14

Jan Jansen

Wijhe

Volvo 810

78,27

15

Frank Mol


Fiat

78,14


Klasse 18 oldstock tot 1850 kg




Plaats

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

Totaal

1

Arend ter Heide



200,00

2

Lammert ter Heide



194,22

3

Harrie Jansen



187,81